fb instagram

O Nas

SERGEY SHCHUREVICH 1

 

 

DOKTOR SERGEY SHCHUREVICH

Lekarz, nauczyciel, wybitny mistrz sztuki masażu, twórca unikalnych technik odmładzania, założyciel i dyrektor Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu MANUALISTIC. Jego innowacyjne techniki masażu zrewolucjonizowały medycynę estetyczną, bazują one na fundamentalnych zasadach fizjologii i holistycznej koncepcji masażu, które stały się nowym podejściem do rozwiązania wielu problemów bioestetycznych.

Dr Sergey Shchurevich w 1998 r. ukończył wydział lekarski na Nowosybirskiej Akademii Medycznej, ze specjalizacją w zakresie Medycyny Rodzinnej. Przez kolejne dwa lata studiował kosmetologię i pracował jako dermatolog w Międzynarodowej Klinice Chirurgii Plastycznej, gdzie zdobywał doświadczenie w rehabilitacji skóry twarzy po przebytych operacjach.

W latach 2000-2002 szkolił się i miał staż u wybitnego Enrique Garcii Castellsa w Instytucie Terapii Manualnej INMASTER w Barcelonie.

W 2006 r. pobierał nauki z tradycyjnej japońskiej akupresury, w Tokyo.

W 2007 r. założył własną Szkołę Estetyki i Masażu MANUALISIC, która posiada przedstawicielstwo w Polsce od 2008 r.

Swoje autorskie kursy prowadził w: Rosji, Białorusi, Ukrainie, Polsce, Czechach, Niemczech i Francji.
Jego Mioplastyczny Masaż Twarzy „Super Lift” został stworzony specjalnie dla włoskiej marki Aldo Coppola.

Wykładowca branży beauty; wielokrotnie prezentował swoje techniki na kongresach LNE Polska.
Jego liczne publikacje można znaleźć w takich czasopismach branżowych jak: LNE, Kosmetyka Estetyczna, Beauty Inspirations, Kosmetik International.

Dr Sergey Shchurevich jest autorem i właścicielem kilku profesjonalnych marek kosmetycznych: Quinta Essentia Aromatherapy, Quinta Essentia Talasoterapia, Glyco_lab

 

 

LUDMIŁA PETRENKO 

Terapeuta urody, dyplomowana kosmetyczka, masażystka, ceniony wykładowca Kongresowy, szkoleniowiec, licencjonowana instruktorka Tai Chi, pasjonatka terapii komplementarnych.

Od 25 lat opracowuje efektywne programy modelujące sylwetkę, które łączą różnorodne metody zabiegowe oparte na terapiach manualnych o udowodnionej skuteczności. ​Prowadzi Mistrzowskie Szkolenia w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ciała.

​Została wyróżniona przez Międzynarodowy Kongres i Targi LNE otrzymując HOLISTIC BEAUTY AWARD (2015).

Zajęła I miejsce w plebiscycie "Miasta Kobiet" na Najlepsze Ręce w Krakowie (2012). Otrzymała Certyfikat "Golden Hand" paryskiej Akademii Masażu "Gil Amsallem Academy" (2007).

Od 2008 roku jest wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu MANUALISTIC dr. Sergeya Shchurevicha w Polsce, organizuje mistrzowskie kursy i propaguje nowatorskie metody szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

LUDMILA PETRENKO 1
YMEDIA.pl